Dzień dobry;-)

powoli nadchodzi podziękowań czas.

Dziś ich pierwsza część;-)

Najpierw o tych, którzy obsługiwali Was w Biurze Zawodów: niezastąpiona Mariola Wacławska - kierownik biura, Grzegorz Wacławski (zdrówka życzymy), Iwona Poterańska, Aurelia Waruszewska, Maria Madej, Basia Szczecina i Rafał Szczecina, Joanna Szczekało, Katarzyna Szczekało, Maria Szczekało, Beata Lasowy, Magdalena Pietraszek, Izabela Rybińska, Katarzyna Zalewska, Ewa Janusz, Marzena Tolkacz, Grzegorz Tolkacz i Beata Ambroziak-Szęda.

W dniu zawodów prężnie działali: Rafał Kruszewski, Jacek Szymański, Marcin Kowalewski, Wojtek Olszewski - muzyka Naszymi sędziami byli: Maria Modrzejewskiej i Jarosław Klawiter- Biegi główne, Marzena Tolkacz- Biegi dla dzieci.

Prowadzenie części biegów głównych- Paweł Hoffman, Iwona Drzymalska - Olszewska - Biegi dla dzieci.

Bardzo, ale to bardzo pomagali nam wolontariusze z: ZSOG im Żeromskiego w Iławie, ZHP- Iława, Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Iławie, Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r., Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Wielkim powodzeniem okazały się biegi dla dzieci na 100, 200 i 500 m.

Każde startujące dziecko otrzymało profesjonalny pakiet startowy dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Iławy p. Adama Żylińskiego, który z wielkim zainteresowaniem przyglądał się startom.

Kolejnego wsparcia w tych biegach udzieliła firma Freedom Nieruchomości p.

Wytrążek.

Dziękujemy!!!

W ciągu kilku dni udostępnimy Wam całą galerię zdjęć z imprez

Najszybsza Strażaczka

I miejsce - Sitnik Sylwia OSP Ząbrowo/Iława Biega ii miejsce - Licznerska Agnieszka KP PSP Ostróda Najszybszy Strażak I miejsce - Rogowski Zbigniew KP PSP Bartoszyce II Miejsce - Dyniszuk Mateusz KP PSP Gołdap III miejsce - Przybylski Krzysztof KP PSP Nowe Miasto Lub.

Kurzętnik Biega:

I miejsce - Pawłowski Mariusz

II miejsce - Laskowski Jarosław

III miejsce - Pawłowska Dorota

Lubawa Kocha Biegać:

I miejsce - Górski Radosław

II miejsce - Licznerski Mirosław

III miejsce - Zalewski Michał

Orka Masters:

I miejsce - Patalon Piotr

II miejsce - Wacławski Krzysztof

III miejsce - Michalski Arkadiusz

Rezerwowe Psy:

I miejsce - Jankowski Piotr

II miejsce - Marciniak Mateusz

III miejsce - Kowalski Przemysław

Rozbiegany Susz:

kobiety: I miejsce - Lulińska Bożena

II miejsce - Stępniak Barbara

III miejsce - Jurkiewicz Aldona

mężczyźni: I miejsce: Jurkiewicz Sławomir II miejsce - Gąsior Rafał III miejsce - Cap Tomasz Iłąwa Biega:

kobiety:

I miejsce Kaniewska Agnieszka

II miejsce - Antczak Izabela

III miejsce - Dembińska Joanna

mężczyźni:

I miejsce - Adamusiak Sławomir

II miejsce - Wiśniewski Rafał

III miejsce - Wiatrowski Marek

Najszybsza Iławianka:

I miejsce - Wiatrowska-Kubicka Karolina

II miejsce - Zaraś Daria

III miejsce - Żygulska Katarzyna

Najszybszy Iławianin:

I miejsce - Adamusiak Sławomir

II miejsce - Wiśniewski Rafał

III miejsce - Wiatrowski Marek

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!!!